Lot n° 76

COX, Jan "La toilette". - "Figure assise", 1947. 2 pentekeningen, 15 x 10 cm, velijn papier; getiteld in de rechter benedenhoek en gesign. en gedateerd in linker benedenhoek. Goede ex.

Estimation : 100 / 150
Adjudication : Invendu
2 ontwerpen voor kaarten ? De potlood schetslijnen zijn nog zichtbaar.