Lot n° 88

[Jacques CUJAS]. — Epistolae graecanicae mutuae antiquorum rhetorum... a Jacobo Cujacio,... latinitate donatae. — Aureliae Allobrogum, Caldorianae societatis, 1606, in-folio relié plein veau, dos à nerfs orné, coiffes manquantes, coins...

Estimation : 100 - 120 €
Adjudication : 60 €
écrasés, mouillures, rousseurs, mors fendillé.