Lot n° 107

WALENBURSH. Tractatus speciales de controversiis - Tomus 2. Coloniae, Wilhemum Friessem, 1671. In-folio, plein maroquin.

Estimation : 100 - 150 €
Adjudication : 258 €
─ LAMBECK, Pierre.
Sacrae Caesareae maiestatis Petri Lanbecii
Hamburgensi 1675.
In-4, plein veau aux armes.