Lot n° 106

HORACE. Q. horatii flacci poemata veronae 1593. In-8 plein vélin.

Estimation : 200 - 220 €
Adjudication : 489 €
─ TERENCEP. Terentii Afri poetae lepidissimi
P., de Roigny, 1552.
Petit in-folio plein vélin.

─ HOFMANN, Johann Jakob J.
Jacobi Hofmani Lexici universalis historico-geografico-Chronologico-Poetico-Philologici Continuatio Basileae, Widerhold, Bertsch & Genath, 1683.
2 vols in-folio plein vélin.