Lot n° 146

François-Joseph-Michel NOEL. Gradus ad parnassum, sive novus synonymorum, epithetorum, phrasium poeticarum, ac versuum thesaurus. Paris, Barbou, 1784. In-8 basane dos à nerfs orné (reliure frottée, usures coiffes et coins)

Estimation : 50 / 70
Adjudication : 20 €