Lot n° 307

D.Joseph de La Zerda - De Maria et Deo incarnato Maria effigies, revelatiaque, trinitatis et atributorumdei ..Almeriae, ex typogepiscopali 1640, in folio, pl veau époque orné à froid (accidents et manques), titre gravé

Estimation : 20 / 30