Lot n° 283

QUINQUARBOREO (Johanne). De Re Grammatica hebraeorum opus, in gratram studiorum linguae opus, in gratram studiorum linguae sanctae methodo quam facilima conscriptum... Tertia et postrema aeditio... Paris, Martin Juven, 1556 ;

Estimation : 150 / 250 €
Adjudication : Invendu
pet. in-4, vélin ivoire ancien un peu us. et taché.
Rare; mouillures dans les marges intérieures.