Lot n° 177

Zeeland : 12 zichten of historieprenten en 4 kaarten, 17de-20ste eeuw.

Estimation : 100 / 120
Adjudication : 220 €
Verschillende technieken en formaten, al dan niet in kleur gehoogd. 13 losse en 3 ingelijste bladen. Zichten en historieprenten : Amsterdam (1), Maastricht (3), Middelburg (2), Naarden (1), Scheveningen (2), Sluis (3 waarvan 2 id.).-- Kaarten : De Zeven Provinciën, Breda, Holland en Utrecht, en Zeeland.